FLORIDA CLUB – nemovitosti na Floridě

Hokej pro mládež na Floridě

| 20.7.2020 | 0 komentářů

Hokeji na Floridě a obzvlášť ve Fort Myers se daří. Podmínky pro hraní hokeje jsou zde skvělé. Hokej můžete hrát přímo v centru Fort Myers ve „Skatium“, což je nádherný stadion o jedné ledové ploše s ledem po celý rok, a další ploše pro hokej na kolečkových bruslích (inlinech). Další hokejový stadion je v komplexu „Germain Arena“, kde jsou k dispozici 3 ledové plochy. Germain Arena je domovským stadionem hokejistům z týmu Everblades, který je farmou pro NHL kluby. Pokud vyberou při draftu nováčky z této farmy, znamená to pro mnohé hokejisty splnění snu a hlavně vstup do světa velkého hokeje.

hokej na floridě

Velmi pěkné jsou však i propracované systémy hraní rekreačního hokeje. Začít hrát hokej můžete v 5, 15, stejně jako klidně v 50 letech.

Oba stadiony hrají i Floridskou ligu a zde se již hovoří o formě tzv. „Travel Hockey“. U tohoto systému hokeje se pracuje samozřejmě s větším tréninkovým nasazením a hlavně s nutností cestovat na zápasy po celé Floridě.

Nicméně možnost výběru mezi čistě rekreačním hokejem a závodní ligou se nám zdá skvělá. Jistě by něco podobného šlo realizovat i v ČR…

Kategorie: O Floridě

Napište komentář

*

code

Nové články v blogu

PF 2021 – 06.12.2020

Přejeme Vám všem krásné vánoční svátky plné pohody, ať už jste na Floridě, v Čechách či kdekoliv jinde na světě. Do nového roku 2021 přejeme hlavně hodně zdraví, štěstí a samozřejmě i mnoho výhodných investičních příležitostí a úspěchů. Všem našim klientům a obchodním partnerům rovněž děkujeme za výbornou spolupráci a v roce 2021 se těšíme na další.

Florida je pro milovníky golfu rájem na zemi, ubytovat se můžete i na hřišti – 08.11.2020

Přemýšlíte o investiční dovolené na Floridě, na které si pořádně prohlédnete vhodné nemovitosti ve vybraných floridských lokalitách? Nebo na Floridu cestujete jen jako turista, co si chce užít pláží, tropické přírody, počasí a všeho, co tato krásná zem nabízí? Pak si určitě do svého seznamu, co všechno chcete na Floridě navštívit a stihnout, napište zahrát […]