FLORIDA CLUB – nemovitosti na Floridě

Edison Festival of Light ve Fort Myers

| 13.2.2011 | 0 komentářů

Tuto sobotu 19. 2. 2011 se bude ve Fort Myers na Floridě slavit. Proběhne zde již 73. ročník  festivalu  „Edison Festival of Light“.  Slavnosti odstartují v 5 hodin 5 kilometrovým během ulicemi Fort Myers. Každý rok se účastni na tisíc nadšenců a atmosféra je úžasná. Po setmění projde centrem města slavnostní průvod a zhlédnutí alegorických vozů, mažoretek,… stojí doopravdy zato. Pokud tedy budete zrovna ve Fort Myers, zavítejte na tuto velkou slávu, přineste si plážové židle, deky, dobré jídlo a užívejte jednoho z nejkrásnějších večerů v tomto nádherném Floridském městě.

Více informací o festivalu: http://www.edisonfestival.org/

Kategorie: O Floridě

Napište komentář

*

code

Nové články v blogu

Florida kvete – 12.05.2021

Období května je na Floridě doopravdy úžasné. Teploty ráno a večer ukazují krásných 23 stupňů a přes den se vyšplhají i přes 30 stupňů. Moře je teplé, turistů málo a vše nádherně kvete.

Kam se podívat na Floridě? Navštivte Daytona Beach! – 12.03.2021

Město Daytona, to je skvělý tip na váš výlet po Floridě, který si nemůžete nechat ujít. Daytona je známa svou nádhernou širokou pláží, po které se jezdí auty a za 5 USD se parkuje přímo na pláži na celý den! Něco jak u nás parkování přímo u břehů některých rybníků vodních nádrží :-). Užijte si […]