FLORIDA CLUB – nemovitosti na Floridě

Zdravotní pojištění v USA

| 11.3.2010 | 0 komentářů

Zdravotní pojištění na Floridě, potažmo ve Fort Myers, se zdá býti trošku komplikované. Pojištění začíná na 80 USD za měsíc za jednoho. Rodiny mají slevy, a pokud jste zde zaměstnán, můžete mít slevu od zaměstnavatele. Nicméně pro mne coby individuum je nejlépe vybrat ze široké nabídky na www.ehealthinsurance.com. Pojištění se sjednává po dobu jednoho roku. Zatím pokaždé, když jsme měnili pojišťovnu, začali chodit vysoké účty.

Doporučení: Důkladně si prostudujte, co pojišťovna hradí, a pokud vám přijde domů účet, kontaktujte účtárnu daného nemocničního zařízení, zda doopravdy měli správné údaje z vaší pojišťovací karty.

Kategorie: O Floridě

Napište komentář

*

code

Nové články v blogu

Florida kvete – 12.05.2021

Období května je na Floridě doopravdy úžasné. Teploty ráno a večer ukazují krásných 23 stupňů a přes den se vyšplhají i přes 30 stupňů. Moře je teplé, turistů málo a vše nádherně kvete.

Kam se podívat na Floridě? Navštivte Daytona Beach! – 12.03.2021

Město Daytona, to je skvělý tip na váš výlet po Floridě, který si nemůžete nechat ujít. Daytona je známa svou nádhernou širokou pláží, po které se jezdí auty a za 5 USD se parkuje přímo na pláži na celý den! Něco jak u nás parkování přímo u břehů některých rybníků vodních nádrží :-). Užijte si […]