FLORIDA CLUB – nemovitosti na Floridě

Kam na Floridě: Bern’s Steak House v Tampě

| 19.8.2020 | 1 komentářů

Opět bychom vám chtěli dát další malý tip, co si nenechat při vaší dovolené na Floridě ujít.

Pokud máte rádi výborné jídlo a originální atmosféru, doporučujeme zavítat do Tampy do vyhlášené restaurace Bern’s Steak House.  Tato restaurace patří do TOP 10 nejlepších steakových restaurací na celém světě! Restaurace má vlastní pekárnu, vlastní farmu na zeleninu a bylinky a především nechává až několik týdnů „uzrát“ steakové maso.

Po výborné večeři budete provedeni kuchyní a především vinným sklípkem. Na milion lahví a přes 7 tisíc druhů vín tvoří tato sbírka, která je největší soukromou sbírkou na světě.

Bern’s steakhouse v Tampě, Florida

Po malé exkurzi se podává dezert v prvním patře. Originálně řešený interiér, který nabízí naprosté soukromí pro každého.

Pokud budete chtít navštívit Bern’s, nezapomeňte se objednat s dostatečným předstihem.

Dobrou chuť, a že pozdravujeme! 😉

Kategorie: O Floridě

Komentáře

  1. Andrea napsal:

    To zni dobre , vyzkousime, a pokud jedete do fort myers skocte si na plzen a rizek v Bratwursthouse

Napište komentář

*

code

Nové články v blogu

PF 2021 – 06.12.2020

Přejeme Vám všem krásné vánoční svátky plné pohody, ať už jste na Floridě, v Čechách či kdekoliv jinde na světě. Do nového roku 2021 přejeme hlavně hodně zdraví, štěstí a samozřejmě i mnoho výhodných investičních příležitostí a úspěchů. Všem našim klientům a obchodním partnerům rovněž děkujeme za výbornou spolupráci a v roce 2021 se těšíme na další.

Florida je pro milovníky golfu rájem na zemi, ubytovat se můžete i na hřišti – 08.11.2020

Přemýšlíte o investiční dovolené na Floridě, na které si pořádně prohlédnete vhodné nemovitosti ve vybraných floridských lokalitách? Nebo na Floridu cestujete jen jako turista, co si chce užít pláží, tropické přírody, počasí a všeho, co tato krásná zem nabízí? Pak si určitě do svého seznamu, co všechno chcete na Floridě navštívit a stihnout, napište zahrát […]