FLORIDA CLUB – nemovitosti na Floridě

Kam na Floridě: Bern’s Steak House v Tampě

| 19.8.2020 | 1 komentářů

Opět bychom vám chtěli dát další malý tip, co si nenechat při vaší dovolené na Floridě ujít.

Pokud máte rádi výborné jídlo a originální atmosféru, doporučujeme zavítat do Tampy do vyhlášené restaurace Bern’s Steak House.  Tato restaurace patří do TOP 10 nejlepších steakových restaurací na celém světě! Restaurace má vlastní pekárnu, vlastní farmu na zeleninu a bylinky a především nechává až několik týdnů „uzrát“ steakové maso.

Po výborné večeři budete provedeni kuchyní a především vinným sklípkem. Na milion lahví a přes 7 tisíc druhů vín tvoří tato sbírka, která je největší soukromou sbírkou na světě.

Bern’s steakhouse v Tampě, Florida

Po malé exkurzi se podává dezert v prvním patře. Originálně řešený interiér, který nabízí naprosté soukromí pro každého.

Pokud budete chtít navštívit Bern’s, nezapomeňte se objednat s dostatečným předstihem.

Dobrou chuť, a že pozdravujeme! 😉

Kategorie: O Floridě

Komentáře

  1. Andrea napsal:

    To zni dobre , vyzkousime, a pokud jedete do fort myers skocte si na plzen a rizek v Bratwursthouse

Napište komentář

*

code

Nové články v blogu

Kam na Floridě: Bern’s Steak House v Tampě – 19.08.2020

Opět bychom vám chtěli dát další malý tip, co si nenechat při vaší dovolené na Floridě ujít. Pokud máte rádi výborné jídlo a originální atmosféru, doporučujeme zavítat do Tampy do vyhlášené restaurace Bern’s Steak House.  Tato restaurace patří do TOP 10 nejlepších steakových restaurací na celém světě! Restaurace má vlastní pekárnu, vlastní farmu na zeleninu a […]

Hokej pro mládež na Floridě – 20.07.2020

Hokeji na Floridě a obzvlášť ve Fort Myers se daří. Podmínky pro hraní hokeje jsou zde skvělé. Hokej můžete hrát přímo v centru Fort Myers ve „Skatium“, což je nádherný stadion o jedné ledové ploše s ledem po celý rok, a další ploše pro hokej na kolečkových bruslích (inlinech). Další hokejový stadion je v komplexu […]