FLORIDA CLUB – nemovitosti na Floridě

Inspekce při koupi domu na Floridě – Home Inspection, 4 Point Inspection, Wind Mitigation

| 17.9.2019 | 0 komentářů

Při koupi domu na Floridě se kupujícím doporučuje udělat si inspekci domu licencovaným inspektorem. Proč inspekci udělat? Je dobré vědět, zda dům splňuje všechny novodobé požadavky, a zda nemá závažná poškození. V případě jakéhokoli zjištění závad má kupující právo od smlouvy odstoupit či žádat opravu nebo požadovat slevu na ceně. Dejte si pozor, aby byl dodržen časový horizont, určený ve smlouvě (většinou 10–15 dnů od podpisu smlouvy).

Inspekce při koupi domu na Floridě

Je několik druhů inspekcí domů:

1. 4 Point Inspection – která zahrnuje střechu, topení, klimatizaci, elektřinu a instalatérství. Tato inspekce se dá pořídit pod $100. U domu starších 15ti či 20ti let je tato inspekce povinná pro pojištění nemovitosti (podmínky si určují pojišťovny jednotlivě).

2. Full Home Inspection –  tato inspekce zahrnuje stejné, co výše uvedená, plus překontrolování oken, spotřebičů, dveří, okapů, …. Bazén běžně není v této inspekci zahrnut. Cena této inspekce je okolo $300.

3. Wind Mitigation – toto je povinné u domů postavených před rokem 2000 pro potřeby pojištění. Jedná se o inspekci střechy a pohledu na dum z hlediska bezpečnosti a stavby v případě hurikánu. Zde se hradí okolo $80.

Kategorie: Reality

Napište komentář

*

code

Nové články v blogu

Kam na Floridě: Bern’s Steak House v Tampě – 19.08.2020

Opět bychom vám chtěli dát další malý tip, co si nenechat při vaší dovolené na Floridě ujít. Pokud máte rádi výborné jídlo a originální atmosféru, doporučujeme zavítat do Tampy do vyhlášené restaurace Bern’s Steak House.  Tato restaurace patří do TOP 10 nejlepších steakových restaurací na celém světě! Restaurace má vlastní pekárnu, vlastní farmu na zeleninu a […]

Hokej pro mládež na Floridě – 20.07.2020

Hokeji na Floridě a obzvlášť ve Fort Myers se daří. Podmínky pro hraní hokeje jsou zde skvělé. Hokej můžete hrát přímo v centru Fort Myers ve „Skatium“, což je nádherný stadion o jedné ledové ploše s ledem po celý rok, a další ploše pro hokej na kolečkových bruslích (inlinech). Další hokejový stadion je v komplexu […]