FLORIDA CLUB – nemovitosti na Floridě

Inspekce při koupi domu na Floridě – Home Inspection, 4 Point Inspection, Wind Mitigation

| 17.9.2019 | 0 komentářů

Při koupi domu na Floridě se kupujícím doporučuje udělat si inspekci domu licencovaným inspektorem. Proč inspekci udělat? Je dobré vědět, zda dům splňuje všechny novodobé požadavky, a zda nemá závažná poškození. V případě jakéhokoli zjištění závad má kupující právo od smlouvy odstoupit či žádat opravu nebo požadovat slevu na ceně. Dejte si pozor, aby byl dodržen časový horizont, určený ve smlouvě (většinou 10–15 dnů od podpisu smlouvy).

Inspekce při koupi domu na Floridě

Je několik druhů inspekcí domů:

1. 4 Point Inspection – která zahrnuje střechu, topení, klimatizaci, elektřinu a instalatérství. Tato inspekce se dá pořídit pod $100. U domu starších 15ti či 20ti let je tato inspekce povinná pro pojištění nemovitosti (podmínky si určují pojišťovny jednotlivě).

2. Full Home Inspection –  tato inspekce zahrnuje stejné, co výše uvedená, plus překontrolování oken, spotřebičů, dveří, okapů, …. Bazén běžně není v této inspekci zahrnut. Cena této inspekce je okolo $300.

3. Wind Mitigation – toto je povinné u domů postavených před rokem 2000 pro potřeby pojištění. Jedná se o inspekci střechy a pohledu na dum z hlediska bezpečnosti a stavby v případě hurikánu. Zde se hradí okolo $80.

Kategorie: Reality

Napište komentář

*

code

Nové články v blogu

Přemýšlíte o vlastním bydlení na Floridě? Život na Floridě má spoustu výhod! – 17.06.2020

Pokud uvažujete o přestěhování do tropického ráje Floridy, ale ještě stále váháte, tento článek vás může motivovat k další akci! Důvody, proč se chce člověk přestěhovat zrovna na Floridu, se velmi různí a pro každého je tato otázka samozřejmě zcela individuální. V tomto článku jsme však za nás dali dohromady několik bodů, proč si myslíme, […]

Busch Gardens – skvělý zábavný park na Floridě – 08.05.2020

Máme pro Vás další výletní tip, pokud budete trávit třeba toto léto na Floridě. Určitě navštivte Busch Gardens – zábavný park v Tampě. Nenechte si ujít atrakce i relaxační zóny spojené se zoologickou zahradou (jedna z největších USA, najdete zde přes 2700 zvířat). V parku, který funguje již od roku 1959, si přijdou na své […]