FLORIDA CLUB – nemovitosti na Floridě

Inspekce při koupi domu na Floridě – Home Inspection, 4 Point Inspection, Wind Mitigation

| 17.9.2019 | 0 komentářů

Při koupi domu na Floridě se kupujícím doporučuje udělat si inspekci domu licencovaným inspektorem. Proč inspekci udělat? Je dobré vědět, zda dům splňuje všechny novodobé požadavky, a zda nemá závažná poškození. V případě jakéhokoli zjištění závad má kupující právo od smlouvy odstoupit či žádat opravu nebo požadovat slevu na ceně. Dejte si pozor, aby byl dodržen časový horizont, určený ve smlouvě (většinou 10–15 dnů od podpisu smlouvy).

Inspekce při koupi domu na Floridě

Je několik druhů inspekcí domů:

1. 4 Point Inspection – která zahrnuje střechu, topení, klimatizaci, elektřinu a instalatérství. Tato inspekce se dá pořídit pod $100. U domu starších 15ti či 20ti let je tato inspekce povinná pro pojištění nemovitosti (podmínky si určují pojišťovny jednotlivě).

2. Full Home Inspection –  tato inspekce zahrnuje stejné, co výše uvedená, plus překontrolování oken, spotřebičů, dveří, okapů, …. Bazén běžně není v této inspekci zahrnut. Cena této inspekce je okolo $300.

3. Wind Mitigation – toto je povinné u domů postavených před rokem 2000 pro potřeby pojištění. Jedná se o inspekci střechy a pohledu na dum z hlediska bezpečnosti a stavby v případě hurikánu. Zde se hradí okolo $80.

Kategorie: Reality

Napište komentář

*

code

Nové články v blogu

PF 2021 – 06.12.2020

Přejeme Vám všem krásné vánoční svátky plné pohody, ať už jste na Floridě, v Čechách či kdekoliv jinde na světě. Do nového roku 2021 přejeme hlavně hodně zdraví, štěstí a samozřejmě i mnoho výhodných investičních příležitostí a úspěchů. Všem našim klientům a obchodním partnerům rovněž děkujeme za výbornou spolupráci a v roce 2021 se těšíme na další.

Florida je pro milovníky golfu rájem na zemi, ubytovat se můžete i na hřišti – 08.11.2020

Přemýšlíte o investiční dovolené na Floridě, na které si pořádně prohlédnete vhodné nemovitosti ve vybraných floridských lokalitách? Nebo na Floridu cestujete jen jako turista, co si chce užít pláží, tropické přírody, počasí a všeho, co tato krásná zem nabízí? Pak si určitě do svého seznamu, co všechno chcete na Floridě navštívit a stihnout, napište zahrát […]