FLORIDA CLUB – nemovitosti na Floridě

Inspekce při koupi domu na Floridě – Home Inspection, 4 Point Inspection, Wind Mitigation

| 17.9.2019 | 0 komentářů

Při koupi domu na Floridě se kupujícím doporučuje udělat si inspekci domu licencovaným inspektorem. Proč inspekci udělat? Je dobré vědět, zda dům splňuje všechny novodobé požadavky, a zda nemá závažná poškození. V případě jakéhokoli zjištění závad má kupující právo od smlouvy odstoupit či žádat opravu nebo požadovat slevu na ceně. Dejte si pozor, aby byl dodržen časový horizont, určený ve smlouvě (většinou 10–15 dnů od podpisu smlouvy).

Inspekce při koupi domu na Floridě

Je několik druhů inspekcí domů:

1. 4 Point Inspection – která zahrnuje střechu, topení, klimatizaci, elektřinu a instalatérství. Tato inspekce se dá pořídit pod $100. U domu starších 15ti či 20ti let je tato inspekce povinná pro pojištění nemovitosti (podmínky si určují pojišťovny jednotlivě).

2. Full Home Inspection –  tato inspekce zahrnuje stejné, co výše uvedená, plus překontrolování oken, spotřebičů, dveří, okapů, …. Bazén běžně není v této inspekci zahrnut. Cena této inspekce je okolo $300.

3. Wind Mitigation – toto je povinné u domů postavených před rokem 2000 pro potřeby pojištění. Jedná se o inspekci střechy a pohledu na dum z hlediska bezpečnosti a stavby v případě hurikánu. Zde se hradí okolo $80.

Kategorie: Reality

Napište komentář

*

code

Nové články v blogu

20 největších měst na Floridě – 18.10.2019

Zajímá Vás, která města na Floridě jsou největší co do počtu obyvatel, tedy nejlidnatější? Čím více obyvatel v daném městě žije, tím více příležitostí je k pronájmu nemovitosti nebo k zajímavé investici, pokud se Vám tato možnost naskytne. Pořadí Město Počet obyvatel 1 Miami 5,502,379 2 Tampa–St. Petersburg 2,441,770 3 Orlando 1,510,516 4 Jacksonville 1,065,219 […]

Kam na Floridě: Shell Factory Florida – 19.09.2019

Pokud plánujete investiční výlet nebo jen dovolenou na Floridě, a budete náhodou poblíž města Cape Coral, určitě si nenechte ujít návštěvu Shell Factory. Vřele doporučujeme! V prostorách se nachází nádherně upravená menší zoologická zahrada, minigolf, jezírko s pronájmem loděk, restaurace a především obrovský obchod s výrobky z mušlí a škeblí. Je neuvěřitelné, co lze vše […]