FLORIDA CLUB – nemovitosti na Floridě

S pronájmem atrakcí na zábavné akce Vám pomůže parta z Doprovodné programy.cz

| 20.9.2018 | 0 komentářů

Rádi bychom Vám dnes v tomto článku představili zajímavý projekt, díky kterému budete mít zajištěn doprovodný program na Vaše akce od A do Z. Proč si myslíme, že je to užitečné? Každá akce by měla mít jasný cíl a záměr, vizi. A jedním z cílů takové akce je, aby se na ní návštěvníci cítili dobře, aby se na ní bavili, uvolnili – děti i dospělí nebo celá rodina. A právě díky dobře sestavenému doprovodnému programu se takový dojem na akci může zajistit.

Parta z Doprovodné programy.cz funguje již od roku 1996, začínala převážně s nabídkou pronájmu auto/moto atrakcí jako jsou terénní čtyřkolky nebo minibike. Není divu, že i v dnešní době tento typ adrenalinových atrakcí tvoří jejich hlavní specializaci spolu se sportovními a zábavnými disciplínami.

V současné době se tato zábavní agentura zabývá pořádáním doprovodných programů, firemních a dětských dnů, teambuildingových akcí, vícedenních pobytů, charitativních akcí.

Agentura má na skladě téměř 80 atrakcí a je schopná zajistit i technické vybavení typu stanů, pódií, osvětlení, ozvučení, stolů a lavic.

S čím Vám agentura Doprovodné programy.cz pomůže?

  • Pro instituce: pronájem atrakcí na městské slavnosti, oslavy, konec školního roku, oslavy výročí, dětské dny a další podobné akce, …
  • Pro firmy: sestavení kompletního doprovodného programu pro firemní akce a teambuilding, …
  • Pro jednotlivce: doprovodný program na svatbu, oslavu, originální dárek k narozeninám, svátku, k výročí, k dosažení titulu, …

U firemního teambuildingu bychom se rádi zastavili. Jedná se o skvělý způsob, jak zajímavou formou a na pravidelné bázi utužovat vztahy ve vašem pracovním kolektivu, aby fungoval jako dobře seřízený stroj. Hledáte pronájem kvalitních a zábavných atrakcí pro firemní akce za rozumné ceny? Prozkoumejte nabídku pronájmu atrakcí vyžadující týmovou spolupráci na webových stránkách této agentury.

Nejoblíbenější atrakce

Nafukovací skákací hrad

Skákací hrad je naprosto nejdůležitější dětskou atrakcí, která by neměla chybět na žádném zábavném programu určeném pro děti. V nafukovacím hradu si hravě zahraje i několik dětí najednou, prolézat, hrát si. Možnosti využití hradu jsou široké, hodí se například na různé poutě, dětské dny, městské slavnosti, volební kampaně nebo narozeninové párty. Skákací hrad je vhodný pro 8 až 10 dětí ve věku do 11 let pod dozorem obsluhy.

pronájem skákacího hradu
pronájem hummer h2

Jízda v Hummeru H2 Luxury

Nebylo by správné, kdybychom v tomto krátkém výčtu atrakcí neuvedli naprosto nejoblíbenější motoristickou atrakci od této agentury. Jedná se o prožití nezapomenutelné adrenalinové jízdy v luxusním terénním vozu, pro něhož nic není překážkou – jízda v Hummeru. Žádná trať pro toto offroadové vozidlo, jenž disponuje vidlicovým osmiválcem o objemu 6 litrů, výkonem 318 PS a pohonem na všechny čtyři kola, není pro něj překážkou.

Můžete si vybrat jízdu s řidičem, kdy je klient spolujezdcem profesionálního řidiče, nebo bez řidiče (klient se vozí sám).

Kategorie: Nezařazeno

Napište komentář

*

code

Nové články v blogu

Přemýšlíte o vlastním bydlení na Floridě? Život na Floridě má spoustu výhod! – 17.06.2020

Pokud uvažujete o přestěhování do tropického ráje Floridy, ale ještě stále váháte, tento článek vás může motivovat k další akci! Důvody, proč se chce člověk přestěhovat zrovna na Floridu, se velmi různí a pro každého je tato otázka samozřejmě zcela individuální. V tomto článku jsme však za nás dali dohromady několik bodů, proč si myslíme, […]

Busch Gardens – skvělý zábavný park na Floridě – 08.05.2020

Máme pro Vás další výletní tip, pokud budete trávit třeba toto léto na Floridě. Určitě navštivte Busch Gardens – zábavný park v Tampě. Nenechte si ujít atrakce i relaxační zóny spojené se zoologickou zahradou (jedna z největších USA, najdete zde přes 2700 zvířat). V parku, který funguje již od roku 1959, si přijdou na své […]