FLORIDA CLUB – nemovitosti na Floridě

Investiční domy se prodávají bleskovou rychlostí!

| 10.8.2011 | 1 komentářů

Na základě posledních pár dní a neustálého objíždění výhodných investičních příležitostí musím uznat, že prodeje jsou velmi rychlé. Ráno se dům dostane na trh a odpoledne je již pryč. To moc nenahrává investorům, kteří si potřebují ještě zařídit výpisy z účtu, čekat na prohlídky apod. Proto doporučuji, mějte veškeré podklady připravené, abyste nezmeškali vaši příležitost ke koupi domu na Floridě.

Kategorie: Reality

Komentáře

  1. Petra Svobodova napsal:

    Máme konec roku 2016 a díky nárůstu cen je mezi investory nákup domu se dvěma a více byty. Pro zajímavost , dum se dvěma byty lze pořídit okolo $170 tis a měsíční nájem je $1500-1650. Čtyř bytové domy se pořizují okolo $290-350 tis s najmy okolo $2700.

Napište komentář

*

code

Nové články v blogu

Florida kvete – 12.05.2021

Období května je na Floridě doopravdy úžasné. Teploty ráno a večer ukazují krásných 23 stupňů a přes den se vyšplhají i přes 30 stupňů. Moře je teplé, turistů málo a vše nádherně kvete.

Kam se podívat na Floridě? Navštivte Daytona Beach! – 12.03.2021

Město Daytona, to je skvělý tip na váš výlet po Floridě, který si nemůžete nechat ujít. Daytona je známa svou nádhernou širokou pláží, po které se jezdí auty a za 5 USD se parkuje přímo na pláži na celý den! Něco jak u nás parkování přímo u břehů některých rybníků vodních nádrží :-). Užijte si […]