FLORIDA CLUB – nemovitosti na Floridě

5th grade Graduation

| 10.8.2011 | 0 komentářů

Velmi pěkné je rozloučení studentů s prvním stupněm. Škola pro ně pořádá tzv. Graduation. Přísaha vlajce, statní hymna apod. jsou nezbytnou součástí jakékoliv události zde. Oslava na naší škole probíhala tak, že se všichni páťáci sešli v aule a bylo vyhlašování nejlepších studentů za jednotlivé předměty, studentů, kteří prospěli s vyznamenáním.

Velmi originální pro nás bylo ocenění od prezidenta USA nejlepším studentům, kteří od něj obdrželi dopis, diplom a odznak s orlem – symbolem Ameriky. A teď hurá na druhý stupeň a nové školy!!!

Napište komentář

*

code

Nové články v blogu

Florida kvete – 12.05.2021

Období května je na Floridě doopravdy úžasné. Teploty ráno a večer ukazují krásných 23 stupňů a přes den se vyšplhají i přes 30 stupňů. Moře je teplé, turistů málo a vše nádherně kvete.

Kam se podívat na Floridě? Navštivte Daytona Beach! – 12.03.2021

Město Daytona, to je skvělý tip na váš výlet po Floridě, který si nemůžete nechat ujít. Daytona je známa svou nádhernou širokou pláží, po které se jezdí auty a za 5 USD se parkuje přímo na pláži na celý den! Něco jak u nás parkování přímo u břehů některých rybníků vodních nádrží :-). Užijte si […]