FLORIDA CLUB – nemovitosti na Floridě

Automat na humry

| 14.3.2010 | 0 komentářů

Dnes naše děti měly rozlučku s hokejovou sezonou ve sportovním baru. Bylo to moc příjemné, dobré jídlo, dort s fotografiemi děti, milá slova trenérů… Můj nový poznatek? Automat na humry! Znáte ten automat, kam dáte mince a kovové chňapadlo vytáhne/většinou nevytáhne plyšovou hračku? V tomto baru měli to stejné, ale místo plyšových hraček vám vypadli živí humři. Máte na to nějaký názor? Nebo viděli jste něco někde podobného?

Napište komentář

*

code

Nové články v blogu

Florida kvete – 12.05.2021

Období května je na Floridě doopravdy úžasné. Teploty ráno a večer ukazují krásných 23 stupňů a přes den se vyšplhají i přes 30 stupňů. Moře je teplé, turistů málo a vše nádherně kvete.

Kam se podívat na Floridě? Navštivte Daytona Beach! – 12.03.2021

Město Daytona, to je skvělý tip na váš výlet po Floridě, který si nemůžete nechat ujít. Daytona je známa svou nádhernou širokou pláží, po které se jezdí auty a za 5 USD se parkuje přímo na pláži na celý den! Něco jak u nás parkování přímo u břehů některých rybníků vodních nádrží :-). Užijte si […]