FLORIDA CLUB – nemovitosti na Floridě

Odkazy

Můžete navštívit ověřené webové stránky našich partnerů. Níže uvádíme jejich seznam, v němž nechybí témata jako investování do nemovitostí, cestování, zdravý životní styl, podnikání, bydlení a další.

MitoLife, nutriční středisko v Praze, rovněž prodává přírodní doplňky stravy Tisso nejvyšší kvality. MitoLife Vám pomůže v cestě za zdravím pomocí nutriční terapie podle speciálního protokolu z Německa.

Terapie EFT v Praze – uzdravte své emoce pomocí metody EFT, terapeutka Jana Čechráková Vám ráda pomůže.

Solární vařič a cestovní gril od americké společnosti GoSun Stove prostě musíte mít. Ekologické grilování s outdoor vařičem a grilem na cestách kdykoliv bez paliva a kouře.

Půjčovna obytných vozů Zlín – zapůjčte si plně vybavené vozidlo (kuchyně, zahradní nábytek, držáky na kola, markýza, …) pro své cestování napříč Evropou. Naše půjčovna sídlí ve Zlíně a nabízí Vám plnohodnotný servis a zázemí.

Datahub propojí Váš informační systém s čímkoliv. DataHub staví na komunikaci s těmito zařízeními a jejich propojením s Vaším informačním systémem.

Nutriční terapeut a výživová poradkyně Hana Lang nabízí celostní nutriční terapii. Kromě výživového poradenství se soustředí také na testy potravinové intolerance a přírodní doplňky stravy. Svou bohatou praxi sdílí na blogu spolu s motivačními články nejen o výživě, ale o celkovém zdravém životním stylu.

Mobilní stavby a pasivní stavby.

Povodňové domy – řešení pro záplavové oblasti – skvělé řešení!

Nabízíme kompletní realizace interiéru Olomouc od A do Z. Působíme primárně v Olomouckém kraji (Olomouc, Šumperk, Rýmařov, Prostějov, Přerov), ale realizujeme interiéry i po celé ČR.

Prodáváme a montujeme plastová okna, doplňky, dveře a vrata především v Olomouckém kraji v okolí měst Uničov, Šternberk, Olomouc, Prostějov, Přerov, Mohelnice a Jeseník, ale také po celé České republice.

Balkónové elektrárny

air parking

blokni parking

Soběstačný dům.eu – unikátní sestava RD s individuálním řešením interiéru včetně osobního automobilu, obdařená vlastní energetickou soběstačností. Protože je tato energie čerpána z volně dostupných zdrojů (slunce, vítr), náklady na energie a mobilitu jsou na 0,- Kč.

Pronájem kancelářských prostor Praha. Kancelářská budova nabízí 1.532 m² prvotřídních kancelářských prostor rozprostřených ve třech nadzemních podlažích. Přijďte se za námi podívat!

Dům za cenu auta

obytný box – studentské a nízkonákladové bydlení pro každého

Specializujeme se na výrobu palubek, plotovek a briket. Naše nabídka se skládá z mnoha typů: obkladové palubky, podlahové palubky, lišty, latě, dřevěné ploty i dřevěné brikety.

Parkoviště Praha u letiště

Weight Loss Journey – website about weight loss, healthy slimming and sports.

CZIN.eu

katalog TopLinks.cz

Nové články v blogu

Přemýšlíte o vlastním bydlení na Floridě? Život na Floridě má spoustu výhod! – 31.07.2017

Pokud uvažujete o přestěhování do tropického ráje Floridy, ale ještě stále váháte, tento článek vás může motivovat k další akci! Důvody, proč se chce člověk přestěhovat zrovna na Floridu, se velmi různí a pro každého je tato otázka samozřejmě zcela individuální. V tomto článku jsme však za nás dali dohromady několik bodů, proč si myslíme, […]

Nutnost pojištění nemovitosti nejen na Floridě – chraňte svou investici účinně – 14.06.2017

Abyste mě určitou jistotu, že Vaše investice v podobě domu či bytu na Floridě bude opravdu v bezpečí, musíte svou nemovitost pojistit. V České republice sice pojištění nemovitosti stále není tak rozšířené a využívané jako v USA, ale pomalu i zde začínáme dohánět krok se světem a jsme si vědomi rizik, které naši často jedinou […]