FLORIDA CLUB – nemovitosti na Floridě

Bonita Springs

Malebné městečko Bonita Springs (v překladu Přenádherné prameny) na Floridě si vás podmaní svou krásou, klidem a všeobjímající přírodou. Leží přesně uprostřed mezi městy Naples a Cape Coral podél jihozápadního pobřeží. Z jedné strany je obklopeno plážemi a oceánem, ze strany druhé nádhernou přírodní rezervací Crew Wildlife and Environmental Area. Jedná se bez nadsázky o tropický ráj na zemi.

Padesátitisícové město je ideálním místem k životu či k dovolené. Leží mimo největší turistické cíle poloostrova a není dosud tolik osídlen. Má k dispozici letiště, mezistátní dálnice a rozvinutou infrastrukturu.

Bonita Springs má bohužel i svá negativa. Vzhledem k umístění města je častým cílem hurikánů – Charley, Wilma a Irma zde v minulosti napáchaly hodně škod, včetně záplav. Pokud tedy budete uvažovat o investici do nemovitostí v této oblasti, zkušenosti místního makléře jsou k nezaplacení, protože vám pomůže vytipovat nejproblematičtější místa, kterým se vyhnout, a naopak doporučit vhodné lokality, dohlídnout na správnou konstrukci stavby i její pojištění v případě podobné přírodní katastrofy.

Kam za rekreací v Bonitě Springs?

  • oblast Bonita Beach – přilehlý ostrov s nádhernými plážemi
  • Bonita Beach Park – uvidíte pověstné floridské plameňáky na vlastní oči
  • + desítky dalších parků a pláží, které jsou častou turistickou destinací – ideální pro rekreaci, ale i sport (cyklistika, inline, kajaking, kánoe, lezení a samozřejmě golf)
  • The Everglades Wonder Gardens – aligátoři, medvědi a další zvířata i vzácná fauna

Ať už plánujete investici do nemovitostí nebo jenom dovolenou, Bonita Springs by mělo být povinnou položkou na seznamu. Poznejte pravé kouzlo Floridy.

Nové články v blogu

Restaurace Sweet Tomatoes ve Fort Myers – 22.10.2020

Jste-li milovníky zdravé kuchyně, vřele doporučujeme návštěvu Sweet Tomatoes ve Fort Myers. Jedná se o restauraci bufetového stylu. Když jsme tam byli my, zaplatili jsme za vstup cca 9 USD dospělý a 5 USD dítě. Po zaplacení tohoto jednotného vstupu si pak můžete dopřát, co hrdlo ráčí. V nabídce je salátový bar s nepřeberným množstvím […]

Zvířecí království Pet Kingdom ve Fort Myers – 20.10.2020

Pokud budete pobývat delší dobu ve Fort Myers a máte-li rádi zvířata, určitě navštivte Zvířecí království Pet Kingdom. Není to obyčejný zverimex, pobíhá tam spousta štěňátek a koťátek, papoušci jsou volně puštění, stejně jako leguáni. A co víc, mají tam i tři druhy opic. Návštěvy v Pet Kingdom rozhodně litovat nebudete, všechny zvířátka tam vypadají […]