FLORIDA CLUB – nemovitosti na Floridě

Bonita Springs

Malebné městečko Bonita Springs (v překladu Přenádherné prameny) na Floridě si vás podmaní svou krásou, klidem a všeobjímající přírodou. Leží přesně uprostřed mezi městy Naples a Cape Coral podél jihozápadního pobřeží. Z jedné strany je obklopeno plážemi a oceánem, ze strany druhé nádhernou přírodní rezervací Crew Wildlife and Environmental Area. Jedná se bez nadsázky o tropický ráj na zemi.

Padesátitisícové město je ideálním místem k životu či k dovolené. Leží mimo největší turistické cíle poloostrova a není dosud tolik osídlen. Má k dispozici letiště, mezistátní dálnice a rozvinutou infrastrukturu.

Bonita Springs má bohužel i svá negativa. Vzhledem k umístění města je častým cílem hurikánů – Charley, Wilma a Irma zde v minulosti napáchaly hodně škod, včetně záplav. Pokud tedy budete uvažovat o investici do nemovitostí v této oblasti, zkušenosti místního makléře jsou k nezaplacení, protože vám pomůže vytipovat nejproblematičtější místa, kterým se vyhnout, a naopak doporučit vhodné lokality, dohlídnout na správnou konstrukci stavby i její pojištění v případě podobné přírodní katastrofy.

Kam za rekreací v Bonitě Springs?

  • oblast Bonita Beach – přilehlý ostrov s nádhernými plážemi
  • Bonita Beach Park – uvidíte pověstné floridské plameňáky na vlastní oči
  • + desítky dalších parků a pláží, které jsou častou turistickou destinací – ideální pro rekreaci, ale i sport (cyklistika, inline, kajaking, kánoe, lezení a samozřejmě golf)
  • The Everglades Wonder Gardens – aligátoři, medvědi a další zvířata i vzácná fauna

Ať už plánujete investici do nemovitostí nebo jenom dovolenou, Bonita Springs by mělo být povinnou položkou na seznamu. Poznejte pravé kouzlo Floridy.

Nové články v blogu

PF 2021 – 06.12.2020

Přejeme Vám všem krásné vánoční svátky plné pohody, ať už jste na Floridě, v Čechách či kdekoliv jinde na světě. Do nového roku 2021 přejeme hlavně hodně zdraví, štěstí a samozřejmě i mnoho výhodných investičních příležitostí a úspěchů. Všem našim klientům a obchodním partnerům rovněž děkujeme za výbornou spolupráci a v roce 2021 se těšíme na další.

Florida je pro milovníky golfu rájem na zemi, ubytovat se můžete i na hřišti – 08.11.2020

Přemýšlíte o investiční dovolené na Floridě, na které si pořádně prohlédnete vhodné nemovitosti ve vybraných floridských lokalitách? Nebo na Floridu cestujete jen jako turista, co si chce užít pláží, tropické přírody, počasí a všeho, co tato krásná zem nabízí? Pak si určitě do svého seznamu, co všechno chcete na Floridě navštívit a stihnout, napište zahrát […]