FLORIDA CLUB – nemovitosti na Floridě

Bonita Springs

Malebné městečko Bonita Springs (v překladu Přenádherné prameny) na Floridě si vás podmaní svou krásou, klidem a všeobjímající přírodou. Leží přesně uprostřed mezi městy Naples a Cape Coral podél jihozápadního pobřeží. Z jedné strany je obklopeno plážemi a oceánem, ze strany druhé nádhernou přírodní rezervací Crew Wildlife and Environmental Area. Jedná se bez nadsázky o tropický ráj na zemi.

Padesátitisícové město je ideálním místem k životu či k dovolené. Leží mimo největší turistické cíle poloostrova a není dosud tolik osídlen. Má k dispozici letiště, mezistátní dálnice a rozvinutou infrastrukturu.

Bonita Springs má bohužel i svá negativa. Vzhledem k umístění města je častým cílem hurikánů – Charley, Wilma a Irma zde v minulosti napáchaly hodně škod, včetně záplav. Pokud tedy budete uvažovat o investici do nemovitostí v této oblasti, zkušenosti místního makléře jsou k nezaplacení, protože vám pomůže vytipovat nejproblematičtější místa, kterým se vyhnout, a naopak doporučit vhodné lokality, dohlídnout na správnou konstrukci stavby i její pojištění v případě podobné přírodní katastrofy.

Kam za rekreací v Bonitě Springs?

  • oblast Bonita Beach – přilehlý ostrov s nádhernými plážemi
  • Bonita Beach Park – uvidíte pověstné floridské plameňáky na vlastní oči
  • + desítky dalších parků a pláží, které jsou častou turistickou destinací – ideální pro rekreaci, ale i sport (cyklistika, inline, kajaking, kánoe, lezení a samozřejmě golf)
  • The Everglades Wonder Gardens – aligátoři, medvědi a další zvířata i vzácná fauna

Ať už plánujete investici do nemovitostí nebo jenom dovolenou, Bonita Springs by mělo být povinnou položkou na seznamu. Poznejte pravé kouzlo Floridy.

Nové články v blogu

Hokej pro mládež na Floridě – 20.07.2020

Hokeji na Floridě a obzvlášť ve Fort Myers se daří. Podmínky pro hraní hokeje jsou zde skvělé. Hokej můžete hrát přímo v centru Fort Myers ve „Skatium“, což je nádherný stadion o jedné ledové ploše s ledem po celý rok, a další ploše pro hokej na kolečkových bruslích (inlinech). Další hokejový stadion je v komplexu […]

Přemýšlíte o vlastním bydlení na Floridě? Život na Floridě má spoustu výhod! – 17.06.2020

Pokud uvažujete o přestěhování do tropického ráje Floridy, ale ještě stále váháte, tento článek vás může motivovat k další akci! Důvody, proč se chce člověk přestěhovat zrovna na Floridu, se velmi různí a pro každého je tato otázka samozřejmě zcela individuální. V tomto článku jsme však za nás dali dohromady několik bodů, proč si myslíme, […]