FLORIDA CLUB – nemovitosti na Floridě

Bonita Springs

Malebné městečko Bonita Springs (v překladu Přenádherné prameny) na Floridě si vás podmaní svou krásou, klidem a všeobjímající přírodou. Leží přesně uprostřed mezi městy Naples a Cape Coral podél jihozápadního pobřeží. Z jedné strany je obklopeno plážemi a oceánem, ze strany druhé nádhernou přírodní rezervací Crew Wildlife and Environmental Area. Jedná se bez nadsázky o tropický ráj na zemi.

Padesátitisícové město je ideálním místem k životu či k dovolené. Leží mimo největší turistické cíle poloostrova a není dosud tolik osídlen. Má k dispozici letiště, mezistátní dálnice a rozvinutou infrastrukturu.

Bonita Springs má bohužel i svá negativa. Vzhledem k umístění města je častým cílem hurikánů – Charley, Wilma a Irma zde v minulosti napáchaly hodně škod, včetně záplav. Pokud tedy budete uvažovat o investici do nemovitostí v této oblasti, zkušenosti místního makléře jsou k nezaplacení, protože vám pomůže vytipovat nejproblematičtější místa, kterým se vyhnout, a naopak doporučit vhodné lokality, dohlídnout na správnou konstrukci stavby i její pojištění v případě podobné přírodní katastrofy.

Kam za rekreací v Bonitě Springs?

  • oblast Bonita Beach – přilehlý ostrov s nádhernými plážemi
  • Bonita Beach Park – uvidíte pověstné floridské plameňáky na vlastní oči
  • + desítky dalších parků a pláží, které jsou častou turistickou destinací – ideální pro rekreaci, ale i sport (cyklistika, inline, kajaking, kánoe, lezení a samozřejmě golf)
  • The Everglades Wonder Gardens – aligátoři, medvědi a další zvířata i vzácná fauna

Ať už plánujete investici do nemovitostí nebo jenom dovolenou, Bonita Springs by mělo být povinnou položkou na seznamu. Poznejte pravé kouzlo Floridy.

Nové články v blogu

Florida kvete – 12.05.2021

Období května je na Floridě doopravdy úžasné. Teploty ráno a večer ukazují krásných 23 stupňů a přes den se vyšplhají i přes 30 stupňů. Moře je teplé, turistů málo a vše nádherně kvete.

Kam se podívat na Floridě? Navštivte Daytona Beach! – 12.03.2021

Město Daytona, to je skvělý tip na váš výlet po Floridě, který si nemůžete nechat ujít. Daytona je známa svou nádhernou širokou pláží, po které se jezdí auty a za 5 USD se parkuje přímo na pláži na celý den! Něco jak u nás parkování přímo u břehů některých rybníků vodních nádrží :-). Užijte si […]